购买 RBQ20BGE45ATL | RBQ20BGE45ATL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RBQ20BGE45ATL
RBQ20BGE45ATL
RBQ20BGE45ATL
仅供参考
零件编号 RBQ20BGE45ATL
制造商 Rohm Semiconductor
描述 DIODE ARR SCHOTT 45V 20A TO252GE
送货服务
RBQ20BGE45ATL参数
制造商Rohm Semiconductor
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If590 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr200 µA @ 45 V
工作温度 - 结150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252GE
RBQ20BGE45ATL Packaging
Insepction
RBQ20BGE45ATL FAQ
  • 1. How to order RBQ20BGE45ATL on Heisener?
  • 3. Are the RBQ20BGE45ATL price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RBQ20BGE45ATL?
RBQ20BGE45ATL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。