购买 RB751V-40WS | RB751V-40WS数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RB751V-40WS
RB751V-40WS
RB751V-40WS
仅供参考
零件编号 RB751V-40WS
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 SOD-323F, 40V, 0.03A, SCHOTTKY D
送货服务
RB751V-40WS参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)30mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If370 mV @ 1 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 40 V
电容@ Vr,F2pF @ 1V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱SC-90, SOD-323F
供应商设备包SOD-323F
工作温度 - 结-40°C ~ 125°C
RB751V-40WS Packaging
Insepction
RB751V-40WS FAQ
  • 1. How to order RB751V-40WS on Heisener?
  • 3. Are the RB751V-40WS price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RB751V-40WS?
RB751V-40WS 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。