购买 RB706WM-40TL | RB706WM-40TL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RB706WM-40TL
RB706WM-40TL
RB706WM-40TL
仅供参考
零件编号 RB706WM-40TL
制造商 Rohm Semiconductor
描述 DIODE ARR SCHOTT 40V 30MA EMD3F
送货服务
RB706WM-40TL参数
制造商Rohm Semiconductor
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Series Connection
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)30mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If370 mV @ 1 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 30 V
工作温度 - 结125°C
安装类型Surface Mount
包/箱SC-89, SOT-490
供应商设备包EMD3F
RB706WM-40TL Packaging
Insepction
RB706WM-40TL FAQ
  • 1. How to order RB706WM-40TL on Heisener?
  • 3. Are the RB706WM-40TL price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RB706WM-40TL?
RB706WM-40TL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。