购买 RB520SM5-40 | RB520SM5-40数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RB520SM5-40
RB520SM5-40
RB520SM5-40
仅供参考
零件编号 RB520SM5-40
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 0.2A, 40V, SCHOTTKY RECTIFIER
送货服务
RB520SM5-40参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)200mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If550 mV @ 100 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 40 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523F
工作温度 - 结-55°C ~ 125°C
RB520SM5-40 Packaging
Insepction
RB520SM5-40 FAQ
  • 1. How to order RB520SM5-40 on Heisener?
  • 3. Are the RB520SM5-40 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RB520SM5-40?
RB520SM5-40 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。