购买 RB520S-40-T3P | RB520S-40-T3P数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RB520S-40-T3P
RB520S-40-T3P
RB520S-40-T3P
仅供参考
零件编号 RB520S-40-T3P
制造商 Micro Commercial Co
描述 SCHOTTKY DIODES
送货服务
RB520S-40-T3P参数
制造商Micro Commercial Co
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)200mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If550 mV @ 100 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 40 V
电容@ Vr,F-
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523
工作温度 - 结-55°C ~ 125°C
RB520S-40-T3P Packaging
Insepction
RB520S-40-T3P FAQ
  • 1. How to order RB520S-40-T3P on Heisener?
  • 3. Are the RB520S-40-T3P price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RB520S-40-T3P?
RB520S-40-T3P 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。