购买 RB500V-40-TP-HF | RB500V-40-TP-HF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RB500V-40-TP-HF
RB500V-40-TP-HF
RB500V-40-TP-HF
仅供参考
零件编号 RB500V-40-TP-HF
制造商 Micro Commercial Co
描述 Interface
送货服务
RB500V-40-TP-HF参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)100mA
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If450 mV @ 10 mA
速度Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 10 V
电容@ Vr,F6pF @ 10V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱SC-76, SOD-323
供应商设备包SOD-323
工作温度 - 结125°C
RB500V-40-TP-HF Packaging
Insepction
RB500V-40-TP-HF FAQ
  • 1. How to order RB500V-40-TP-HF on Heisener?
  • 3. Are the RB500V-40-TP-HF price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RB500V-40-TP-HF?
RB500V-40-TP-HF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。