购买 RB205T-60NZC9 | RB205T-60NZC9数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RB205T-60NZC9
RB205T-60NZC9
RB205T-60NZC9
仅供参考
零件编号 RB205T-60NZC9
制造商 Rohm Semiconductor
描述 DIODE ARR SCHOTT 60V 15A TO220FN
送货服务
RB205T-60NZC9参数
制造商Rohm Semiconductor
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)60 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If580 mV @ 7.5 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr600 µA @ 60 V
工作温度 - 结150°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack
供应商设备包TO-220FN
RB205T-60NZC9 Packaging
Insepction
RB205T-60NZC9 FAQ
  • 1. How to order RB205T-60NZC9 on Heisener?
  • 3. Are the RB205T-60NZC9 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RB205T-60NZC9?
RB205T-60NZC9 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。