购买 RB098BM-60FHHTL | RB098BM-60FHHTL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RB098BM-60FHHTL
RB098BM-60FHHTL
RB098BM-60FHHTL
仅供参考
零件编号 RB098BM-60FHHTL
制造商 Rohm Semiconductor
描述 DIODE ARRAY SCHOTT 60V 3A TO252
送货服务
RB098BM-60FHHTL参数
制造商Rohm Semiconductor
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)60 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)3A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If830 mV @ 3 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr1.5 µA @ 60 V
工作温度 - 结175°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252
RB098BM-60FHHTL Packaging
Insepction
RB098BM-60FHHTL FAQ
  • 1. How to order RB098BM-60FHHTL on Heisener?
  • 3. Are the RB098BM-60FHHTL price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RB098BM-60FHHTL?
RB098BM-60FHHTL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。