购买 RB098BGE150TL | RB098BGE150TL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RB098BGE150TL
RB098BGE150TL
RB098BGE150TL
仅供参考
零件编号 RB098BGE150TL
制造商 Rohm Semiconductor
描述 DIODE ARR SCHOTT 150V 3A TO252GE
送货服务
RB098BGE150TL参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)3A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If830 mV @ 3 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr7 µA @ 150 V
工作温度 - 结150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252GE
RB098BGE150TL Packaging
Insepction
RB098BGE150TL FAQ
  • 1. How to order RB098BGE150TL on Heisener?
  • 3. Are the RB098BGE150TL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RB098BGE150TL?
RB098BGE150TL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。