购买 RB088T-40NZC9 | RB088T-40NZC9数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RB088T-40NZC9
RB088T-40NZC9
RB088T-40NZC9
仅供参考
零件编号 RB088T-40NZC9
制造商 Rohm Semiconductor
描述 DIODE ARR SCHOTT 40V 10A TO220FN
送货服务
RB088T-40NZC9参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If770 mV @ 5 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr3 µA @ 40 V
工作温度 - 结150°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack
供应商设备包TO-220FN
RB088T-40NZC9 Packaging
Insepction
RB088T-40NZC9 FAQ
  • 1. How to order RB088T-40NZC9 on Heisener?
  • 3. Are the RB088T-40NZC9 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RB088T-40NZC9?
RB088T-40NZC9 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。