购买 RB088BM-40TL | RB088BM-40TL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RB088BM-40TL
RB088BM-40TL
RB088BM-40TL
仅供参考
零件编号 RB088BM-40TL
制造商 Rohm Semiconductor
描述 DIODE ARR SCHOTT 40V 10A TO252
送货服务
RB088BM-40TL参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If770 mV @ 5 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr3 µA @ 40 V
工作温度 - 结150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252
RB088BM-40TL Packaging
Insepction
RB088BM-40TL FAQ
  • 1. How to order RB088BM-40TL on Heisener?
  • 3. Are the RB088BM-40TL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RB088BM-40TL?
RB088BM-40TL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。