购买 RABS15MH | RABS15MH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RABS15MH
RABS15MH
RABS15MH
仅供参考
零件编号 RABS15MH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 BRIDGE RECT 1P 1KV 1.5A ABS-L
送货服务
RABS15MH参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1 kV
电流 - 平均整流(Io)1.5 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.3 V @ 1.5 A
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 1000 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱4-SMD, Gull Wing
供应商设备包ABS-L
RABS15MH Packaging
Insepction
RABS15MH FAQ
  • 1. How to order RABS15MH on Heisener?
  • 3. Are the RABS15MH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RABS15MH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of RABS15MH.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as RABS15MH pin diagram, RABS15MH datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
RABS15MH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。