| 零件编号 | R10-E1Y4-J10.0K |
|---|---|
| 制造商 | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| 描述 | RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V |
| 数据表 | |
| 封装 | - |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
我们提供90天保修。
| 零件编号 | 制造商 | 描述 | 库存 |
R10-E1Y4-J10.0K |
TE Connectivity |
21 |
R10-E1Y4-J10.0K D# R10E1Y4J10.0KBULK-ND |
TE Connectivity |
0 |
R10-E1Y4-J10.0K/4-1393766-9 |
In stock shipping within 2days |
166 |
R10-E1Y4-J10.0K D# 1601684 |
RELAY, 4PDT, 120VAC, 28VDC, 2A RoHS: Compliant
Min Qty: 1
Container: Each
17 |
R10-E1Y4-J10.0K |
Power Relay 140VDC 10KOhm 3A 4PDT(29.59x18.67x30.15)mm Plug-In General Purpose Relay RoHS: Compliant
R10-E1Y4-J10.0K D# 62F3066 |
RELAY, 4PDT, 120VAC, 28VDC, 2A, Contact Configuration:4PDT, Coil Voltage:28VDC, Contact Current:2A, Product Range:R10 Series, Relay Mounting:Socket, Coil Type:-, Contact Voltage VAC:120VAC, Relay Terminals:Quick Connect RoHS Compliant: Yes RoHS: Compliant
Min Qty: 1
Container: Bulk
17 |
R10-E1Y4-J10.0K D# NS-R10-E1Y4-J10.0K |
OEM/CM ONLY |
R10-E1Y4-J10.0K |
R10-E1Y4-J10.0K |
POWER/SIGNAL RELAY, 4PDT, MOMENTARY, 0.004A (COIL), 43.75VDC (COIL), 175mW (COIL), 3A (CONTACT), SOCKET MOUNT |
R10-E1Y4-J10.0K D# 000000000000048913 |
Electromechanical Relay 140VDC 10KOhm 3A 4PDT (( 29.59mm 18.67mm 30.15mm)) Plug-In General Purpose Relay |
R10-E1Y4-J10.0K |
General Purpose Relays 4PDT2A 140VDC 10KOhm GEN PURPOSE RELAY pbFree: Pb-Free
General Purpose Relays R10-E1Y4-J10.0K pbFree: Pb-Free
R10-E1Y4-J10.0K D# 1601684 |