购买 QS8004DH2TP | QS8004DH2TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
QS8004DH2TP
QS8004DH2TP
QS8004DH2TP
仅供参考
零件编号 QS8004DH2TP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC SENS GATE 800V 4A TO252
送货服务
QS8004DH2TP参数
制造商Littelfuse Inc.
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - TRIAC
封装-
ECAD
系列QS8004xHx
三端双向可控硅Logic - Sensitive Gate
电压 - 关闭状态800 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)4 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)46A, 55A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)10 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)20 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252 (DPAK)
QS8004DH2TP Packaging
Insepction
QS8004DH2TP FAQ
  • 1. How to order QS8004DH2TP on Heisener?
  • 3. Are the QS8004DH2TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of QS8004DH2TP?
QS8004DH2TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。