购买 QK025R6TP | QK025R6TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
QK025R6TP
QK025R6TP
QK025R6TP
仅供参考
零件编号 QK025R6TP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC ALTERNISTOR 1KV 25A TO220
送货服务
QK025R6TP参数
ECAD
系列Qxx25xx
三端双向可控硅Alternistor - Snubberless
电压 - 关闭状态1 kV
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)25 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)208A, 250A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)80 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)100 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220AB
QK025R6TP Packaging
Insepction
QK025R6TP FAQ
  • 1. How to order QK025R6TP on Heisener?
  • 3. Are the QK025R6TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of QK025R6TP?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of QK025R6TP.
QK025R6TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。