购买 QK025L5TP | QK025L5TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
QK025L5TP
QK025L5TP
QK025L5TP
仅供参考
零件编号 QK025L5TP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC 1KV 25A ITO220AB
送货服务
QK025L5TP参数
ECAD
系列Qxx25xx
三端双向可控硅Standard
电压 - 关闭状态1 kV
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)25 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)167A, 200A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)50 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)100 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
QK025L5TP Packaging
Insepction
QK025L5TP FAQ
  • 1. How to order QK025L5TP on Heisener?
  • 3. Are the QK025L5TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of QK025L5TP?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of QK025L5TP.
QK025L5TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。