购买 QJ6010NH5TP | QJ6010NH5TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
QJ6010NH5TP
QJ6010NH5TP
QJ6010NH5TP
仅供参考
零件编号 QJ6010NH5TP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC ALT 600V 6A TO220
送货服务
QJ6010NH5TP参数
制造商Littelfuse Inc.
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - TRIAC
封装-
ECAD
系列-
三端双向可控硅-
电压 - 关闭状态-
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)-
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)-
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)-
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)-
电流 - 保持(Ih)(最大)-
组态-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
QJ6010NH5TP Packaging
Insepction
QJ6010NH5TP FAQ
  • 1. How to order QJ6010NH5TP on Heisener?
  • 3. Are the QJ6010NH5TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of QJ6010NH5TP?
QJ6010NH5TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。