购买 QJ6010N4RP | QJ6010N4RP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
QJ6010N4RP
QJ6010N4RP
QJ6010N4RP
仅供参考
零件编号 QJ6010N4RP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC 600V 10A TO263
送货服务
QJ6010N4RP参数
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)-
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)-
供应商设备包-
QJ6010N4RP Packaging
Insepction
QJ6010N4RP FAQ
  • 1. How to order QJ6010N4RP on Heisener?
  • 3. Are the QJ6010N4RP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of QJ6010N4RP?
QJ6010N4RP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。