购买 QJ6010LH5TP | QJ6010LH5TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
QJ6010LH5TP
QJ6010LH5TP
QJ6010LH5TP
仅供参考
零件编号 QJ6010LH5TP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC ALT 600V 10A TO220
送货服务
QJ6010LH5TP参数
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)-
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)-
供应商设备包-
QJ6010LH5TP Packaging
Insepction
QJ6010LH5TP FAQ
  • 1. How to order QJ6010LH5TP on Heisener?
  • 3. Are the QJ6010LH5TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of QJ6010LH5TP?
QJ6010LH5TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。