购买 Q8015R5TP | Q8015R5TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
Q8015R5TP
Q8015R5TP
Q8015R5TP
仅供参考
零件编号 Q8015R5TP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC 800V 15A TO220AB
送货服务
Q8015R5TP参数
ECAD
系列Qxx15xx
三端双向可控硅Standard
电压 - 关闭状态800 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)15 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)2 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)167A, 200A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)50 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)70 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220AB
Q8015R5TP Packaging
Insepction
Q8015R5TP FAQ
  • 1. How to order Q8015R5TP on Heisener?
  • 3. Are the Q8015R5TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of Q8015R5TP?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of Q8015R5TP.
Q8015R5TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。