购买 Q8004V3TP | Q8004V3TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
Q8004V3TP
Q8004V3TP
Q8004V3TP
仅供参考
零件编号 Q8004V3TP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC 800V 4A TO251AA
送货服务
Q8004V3TP参数
制造商Littelfuse Inc.
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - TRIAC
封装-
ECAD
系列Qxx04xx
三端双向可控硅Standard
电压 - 关闭状态800 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)4 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)46A, 55A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)10 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)20 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
供应商设备包TO-251AA
Q8004V3TP Packaging
Insepction
Q8004V3TP FAQ
  • 1. How to order Q8004V3TP on Heisener?
  • 3. Are the Q8004V3TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of Q8004V3TP?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of Q8004V3TP.
Q8004V3TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。