购买 Q6010RH5TP | Q6010RH5TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
Q6010RH5TP
Q6010RH5TP
Q6010RH5TP
仅供参考
零件编号 Q6010RH5TP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC ALTERNSTR 600V 10A TO220AB
送货服务
Q6010RH5TP参数
制造商Littelfuse Inc.
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - TRIAC
封装-
ECAD
系列Qxx10xHx
三端双向可控硅Alternistor - Snubberless
电压 - 关闭状态600 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)10 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)110A, 120A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)50 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)50 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220AB
Q6010RH5TP Packaging
Insepction
Q6010RH5TP FAQ
  • 1. How to order Q6010RH5TP on Heisener?
  • 3. Are the Q6010RH5TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of Q6010RH5TP?
Q6010RH5TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。