购买 Q6008LTHTP | Q6008LTHTP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
Q6008LTHTP
Q6008LTHTP
Q6008LTHTP
仅供参考
零件编号 Q6008LTHTP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC ALTERNSTR 600V 8A ITO220AB
送货服务
Q6008LTHTP参数
ECAD
系列QxxxxLTx
三端双向可控硅Alternistor - Snubberless, Internally Triggered
电压 - 关闭状态600 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)8 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)-
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)83A, 100A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)-
电流 - 保持(Ih)(最大)50 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
Q6008LTHTP Packaging
Insepction
Q6008LTHTP FAQ
  • 1. How to order Q6008LTHTP on Heisener?
  • 3. Are the Q6008LTHTP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of Q6008LTHTP?
Q6008LTHTP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。