购买 Q4010LTHTP | Q4010LTHTP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
Q4010LTHTP
Q4010LTHTP
Q4010LTHTP
仅供参考
零件编号 Q4010LTHTP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC ALTRNSTR 400V 10A ITO220AB
送货服务
Q4010LTHTP参数
ECAD
系列QxxxxLTx
三端双向可控硅Alternistor - Snubberless, Internally Triggered
电压 - 关闭状态400 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)10 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)-
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)100A, 120A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)-
电流 - 保持(Ih)(最大)60 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
Q4010LTHTP Packaging
Insepction
Q4010LTHTP FAQ
  • 1. How to order Q4010LTHTP on Heisener?
  • 3. Are the Q4010LTHTP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of Q4010LTHTP?
Q4010LTHTP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。