购买 Q4008L5TP | Q4008L5TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
Q4008L5TP
Q4008L5TP
Q4008L5TP
仅供参考
零件编号 Q4008L5TP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC 400V 8A ITO220AB
送货服务
Q4008L5TP参数
ECAD
系列-
三端双向可控硅Standard
电压 - 关闭状态400 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)8 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1.3 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)83A, 100A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)50 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)50 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
供应商设备包ITO-220AB
Q4008L5TP Packaging
Insepction
Q4008L5TP FAQ
  • 1. How to order Q4008L5TP on Heisener?
  • 3. Are the Q4008L5TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of Q4008L5TP?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of Q4008L5TP.
Q4008L5TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。