购买 Q4006LTTP | Q4006LTTP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
Q4006LTTP
Q4006LTTP
Q4006LTTP
仅供参考
零件编号 Q4006LTTP
制造商 Littelfuse Inc.
描述 TRIAC INT TRIG 400V 6A ITO220AB
送货服务
Q4006LTTP参数
ECAD
系列QxxxxLTx
三端双向可控硅Internally Triggered, Standard
电压 - 关闭状态400 V
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)6 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)-
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)65A, 80A
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)-
电流 - 保持(Ih)(最大)50 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
供应商设备包ITO-220AB
Q4006LTTP Packaging
Insepction
Q4006LTTP FAQ
  • 1. How to order Q4006LTTP on Heisener?
  • 3. Are the Q4006LTTP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of Q4006LTTP?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of Q4006LTTP.
Q4006LTTP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。