购买 PZU18B3A-QX | PZU18B3A-QX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PZU18B3A-QX
PZU18B3A-QX
PZU18B3A-QX
仅供参考
零件编号 PZU18B3A-QX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE ZENER 18V 320MW SOD323
送货服务
PZU18B3A-QX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)18.62 V
公差±2%
力量 - 最大320 mW
阻抗(最大值)(Zzt)20 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 µA @ 13 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 100 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-76, SOD-323
供应商设备包SOD-323
PZU18B3A-QX Packaging
Insepction
PZU18B3A-QX FAQ
  • 1. How to order PZU18B3A-QX on Heisener?
  • 3. Are the PZU18B3A-QX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PZU18B3A-QX?
PZU18B3A-QX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。