购买 PZU15BA-QX | PZU15BA-QX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PZU15BA-QX
PZU15BA-QX
PZU15BA-QX
仅供参考
零件编号 PZU15BA-QX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 DIODE ZENER 15V 320MW SOD323
送货服务
PZU15BA-QX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)14.68 V
公差±5%
力量 - 最大320 mW
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 µA @ 11 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 100 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-76, SOD-323
供应商设备包SOD-323
PZU15BA-QX Packaging
Insepction
PZU15BA-QX FAQ
  • 1. How to order PZU15BA-QX on Heisener?
  • 3. Are the PZU15BA-QX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PZU15BA-QX?
PZU15BA-QX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。