购买 PZS516V2BCH-AU_R1_000A1 | PZS516V2BCH-AU_R1_000A1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PZS516V2BCH-AU_R1_000A1
PZS516V2BCH-AU_R1_000A1
PZS516V2BCH-AU_R1_000A1
仅供参考
制造商 Panjit International Inc.
描述 SILICON ZENER DIODE
送货服务
PZS516V2BCH-AU_R1_000A1参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)6.2 V
公差±5%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)-
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 5 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-90, SOD-323F
供应商设备包SOD-323HE
PZS516V2BCH-AU_R1_000A1 Packaging
Insepction
PZS516V2BCH-AU_R1_000A1 FAQ
  • 1. How to order PZS516V2BCH-AU_R1_000A1 on Heisener?
  • 3. Are the PZS516V2BCH-AU_R1_000A1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PZS516V2BCH-AU_R1_000A1?
PZS516V2BCH-AU_R1_000A1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。