购买 PZ1AH17B-AU_R1_000A1 | PZ1AH17B-AU_R1_000A1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PZ1AH17B-AU_R1_000A1
PZ1AH17B-AU_R1_000A1
PZ1AH17B-AU_R1_000A1
仅供参考
制造商 Panjit International Inc.
描述 SILICON ZENER DIODE
送货服务
PZ1AH17B-AU_R1_000A1参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)17 V
公差±5%
力量 - 最大1 W
阻抗(最大值)(Zzt)15 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 13 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123H
供应商设备包SOD-123HE
PZ1AH17B-AU_R1_000A1 Packaging
Insepction
PZ1AH17B-AU_R1_000A1 FAQ
  • 1. How to order PZ1AH17B-AU_R1_000A1 on Heisener?
  • 3. Are the PZ1AH17B-AU_R1_000A1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PZ1AH17B-AU_R1_000A1?
PZ1AH17B-AU_R1_000A1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。