购买 PXN6R7-30QLJ | PXN6R7-30QLJ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PXN6R7-30QLJ
PXN6R7-30QLJ
PXN6R7-30QLJ
仅供参考
零件编号 PXN6R7-30QLJ
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 PXN6R7-30QL/SOT8002/MLPAK33
数据表
封装 -
ECAD
库存 363 piece(s)
送货服务
PXN6R7-30QLJ参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列TrenchMOS™
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C12.7A (Ta), 62A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.2V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs24.8 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1150 pF @ 15 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)1.7W (Ta), 40.3W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs6.7mOhm @ 12.7A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包MLPAK33
包/箱8-PowerVDFN
PXN6R7-30QLJ Packaging
Insepction
PXN6R7-30QLJ FAQ
  • 1. How to order PXN6R7-30QLJ on Heisener?
  • 3. Are the PXN6R7-30QLJ price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PXN6R7-30QLJ?
PXN6R7-30QLJ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。