购买 PXN028-100QLJ | PXN028-100QLJ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PXN028-100QLJ
PXN028-100QLJ
PXN028-100QLJ
仅供参考
零件编号 PXN028-100QLJ
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 N-CHANNEL 100 V, 28 MOHM, LOGIC
送货服务
PXN028-100QLJ参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C24A
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id-
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs7 nC @ 4.5 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds-
Vgs(最大)-
FET功能-
功耗(最大值)30W
Rds On(Max)@ Id,Vgs-
工作温度-
安装类型Surface Mount
供应商设备包MLPAK33
包/箱8-PowerVDFN
PXN028-100QLJ Packaging
Insepction
PXN028-100QLJ FAQ
  • 1. How to order PXN028-100QLJ on Heisener?
  • 3. Are the PXN028-100QLJ price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PXN028-100QLJ?
PXN028-100QLJ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。