购买 PXN012-60QLJ | PXN012-60QLJ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PXN012-60QLJ
PXN012-60QLJ
PXN012-60QLJ
仅供参考
零件编号 PXN012-60QLJ
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 PXN012-60QL/SOT8002/MLPAK33
送货服务
PXN012-60QLJ参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)60 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C42A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.5V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs18.77 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds957 pF @ 30 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)34.7W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs11.5mOhm @ 10A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
包/箱8-PowerVDFN
PXN012-60QLJ Packaging
Insepction
PXN012-60QLJ FAQ
  • 1. How to order PXN012-60QLJ on Heisener?
  • 3. Are the PXN012-60QLJ price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PXN012-60QLJ?
PXN012-60QLJ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。