购买 PXN012-100QSJ | PXN012-100QSJ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PXN012-100QSJ
PXN012-100QSJ
PXN012-100QSJ
仅供参考
零件编号 PXN012-100QSJ
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 N-CHANNEL 100 V, 12 MOHM, STANDA
送货服务
PXN012-100QSJ参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C50A
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id-
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs22 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds-
Vgs(最大)-
FET功能-
功耗(最大值)58W
Rds On(Max)@ Id,Vgs-
工作温度-
包/箱8-PowerVDFN
PXN012-100QSJ Packaging
Insepction
PXN012-100QSJ FAQ
  • 1. How to order PXN012-100QSJ on Heisener?
  • 3. Are the PXN012-100QSJ price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PXN012-100QSJ?
PXN012-100QSJ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。