购买 PXN011-100QSJ | PXN011-100QSJ数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PXN011-100QSJ
PXN011-100QSJ
PXN011-100QSJ
仅供参考
零件编号 PXN011-100QSJ
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 N-CHANNEL 100 V, 11 MOHM, STANDA
送货服务
PXN011-100QSJ参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C56A
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id-
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs25 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds-
Vgs(最大)-
FET功能-
功耗(最大值)66W
Rds On(Max)@ Id,Vgs-
工作温度-
安装类型Surface Mount
供应商设备包MLPAK33
包/箱8-PowerVDFN
PXN011-100QSJ Packaging
Insepction
PXN011-100QSJ FAQ
  • 1. How to order PXN011-100QSJ on Heisener?
  • 3. Are the PXN011-100QSJ price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PXN011-100QSJ?
PXN011-100QSJ 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。