购买 PWB100A30 | PWB100A30数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PWB100A30
PWB100A30
PWB100A30
仅供参考
零件编号 PWB100A30
制造商 SanRex Corporation
描述 THYRISTOR MODULE 300V 100A
送货服务
PWB100A30参数
制造商SanRex Corporation
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR - 模块
封装-
ECAD
系列-
结构体Bridge, 3-Phase - All SCRs
SCR数量,二极管3 SCRs
电压 - 关闭状态300 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)100 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)157 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)2 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)150 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)3200A, 3500A
电流 - 保持(Ih)(最大)70 mA
工作温度-30°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
PWB100A30 Packaging
Insepction
PWB100A30 FAQ
  • 1. How to order PWB100A30 on Heisener?
  • 3. Are the PWB100A30 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PWB100A30?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PWB100A30.
PWB100A30 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
PWB100A30
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
PWB100A30 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ