购买 PUMH10-QAX | PUMH10-QAX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PUMH10-QAX
PUMH10-QAX
PUMH10-QAX
仅供参考
零件编号 PUMH10-QAX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 PUMH10-Q/SOT363/SC-88
送货服务
PUMH10-QAX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - 双极 (BJT) - 阵列 - 预偏置
封装-
ECAD
系列-
晶体管类型2 NPN - Pre-Biased (Dual)
电流 - 收集器(Ic)(最大)100mA
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)50V
Resistor - Base (R1) (Ohms)2.2kOhms
Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms)47kOhms
直流电流增益(hFE)(最小值)@ Ic,Vce100 @ 10mA, 5V
Vce饱和度(最大值)@ Ib,Ic100mV @ 250µA, 5mA
电流 - 收集器截止(最大)100nA
频率 - 过渡230MHz
力量 - 最大200mW
安装类型Surface Mount
包/箱6-TSSOP, SC-88, SOT-363
供应商设备包6-TSSOP
PUMH10-QAX Packaging
Insepction
PUMH10-QAX FAQ
  • 1. How to order PUMH10-QAX on Heisener?
  • 3. Are the PUMH10-QAX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PUMH10-QAX?
PUMH10-QAX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。