购买 PUMD10-QH | PUMD10-QH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PUMD10-QH
PUMD10-QH
PUMD10-QH
仅供参考
零件编号 PUMD10-QH
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 PUMD10-Q/SOT363/SC-88
送货服务
PUMD10-QH参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - 双极 (BJT) - 阵列 - 预偏置
封装-
ECAD
系列-
晶体管类型1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual)
电流 - 收集器(Ic)(最大)100mA
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)50V
Resistor - Base (R1) (Ohms)2.2kOhms
Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms)47kOhms
直流电流增益(hFE)(最小值)@ Ic,Vce100 @ 10mA, 5V
Vce饱和度(最大值)@ Ib,Ic100mV @ 250µA, 5mA
电流 - 收集器截止(最大)100nA
频率 - 过渡230MHz, 180MHz
力量 - 最大200mW
安装类型Surface Mount
包/箱6-TSSOP, SC-88, SOT-363
供应商设备包6-TSSOP
PUMD10-QH Packaging
Insepction
PUMD10-QH FAQ
  • 1. How to order PUMD10-QH on Heisener?
  • 3. Are the PUMD10-QH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PUMD10-QH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PUMD10-QH.
PUMD10-QH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。