购买 PUAD10BCH | PUAD10BCH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PUAD10BCH
PUAD10BCH
PUAD10BCH
仅供参考
零件编号 PUAD10BCH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARRAY GP 100V 10A THINDPAK
送货服务
PUAD10BCH参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If950 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)25 ns
电流 - 反向泄漏@Vr2 µA @ 100 V
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包ThinDPAK
PUAD10BCH Packaging
Insepction
PUAD10BCH FAQ
  • 1. How to order PUAD10BCH on Heisener?
  • 3. Are the PUAD10BCH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PUAD10BCH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PUAD10BCH.
PUAD10BCH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。