购买 PT80MYN16 | PT80MYN16数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PT80MYN16
PT80MYN16
PT80MYN16
仅供参考
零件编号 PT80MYN16
制造商 KYOCERA AVX
描述 DIODE MODULE 3PHASE 1.6KV 80A
送货服务
PT80MYN16参数
制造商KYOCERA AVX
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Three Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.6 kV
电流 - 平均整流(Io)80 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.52 V @ 150 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 mA @ 1600 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包Module
PT80MYN16 Packaging
Insepction
PT80MYN16 FAQ
  • 1. How to order PT80MYN16 on Heisener?
  • 3. Are the PT80MYN16 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PT80MYN16?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PT80MYN16.
PT80MYN16 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。