购买 PT200N16 | PT200N16数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PT200N16
PT200N16
PT200N16
仅供参考
零件编号 PT200N16
制造商 KYOCERA AVX
描述 DIODE MODULE 3PHASE 1.6KV 200A
ECAD
库存 90 piece(s)
送货服务
PT200N16参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.6 kV
电流 - 平均整流(Io)200 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.45 V @ 150 A
电流 - 反向泄漏@Vr10 mA @ 1600 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包Module
PT200N16 Packaging
Insepction
PT200N16 FAQ
  • 1. How to order PT200N16 on Heisener?
  • 3. Are the PT200N16 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PT200N16?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of PT200N16.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as PT200N16 pin diagram, PT200N16 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
PT200N16 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。