购买 PT150MYN16 | PT150MYN16数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PT150MYN16
PT150MYN16
PT150MYN16
仅供参考
零件编号 PT150MYN16
制造商 KYOCERA AVX
描述 DIODE MODULE 3PHASE 1.6KV 150A
送货服务
PT150MYN16参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.6 kV
电流 - 平均整流(Io)150 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.54 V @ 300 A
电流 - 反向泄漏@Vr5 mA @ 1600 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
供应商设备包Module
PT150MYN16 Packaging
Insepction
PT150MYN16 FAQ
  • 1. How to order PT150MYN16 on Heisener?
  • 3. Are the PT150MYN16 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PT150MYN16?
PT150MYN16 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。