购买 PSV-AD-150-Q24IVS | PSV-AD-150-Q24IVS数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PSV-AD-150-Q24IVS
PSV-AD-150-Q24IVS
PSV-AD-150-Q24IVS
仅供参考
零件编号 PSV-AD-150-Q24IVS
制造商 Pulsiv Limited
描述 UP TO 150W VQFN24 IC POWER FACTO
数据表
封装 -
ECAD
库存 750 piece(s)
送货服务
PSV-AD-150-Q24IVS参数
制造商Pulsiv Limited
类别集成电路(IC) - PMIC - 电源管理 - 专用
封装-
ECAD
系列-
应用Power Supply Controller
供电-
电压 - 电源1.8V ~ 3.6V
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱24-VFQFN Exposed Pad
供应商设备包24-QFN (4x4)
PSV-AD-150-Q24IVS Packaging
Insepction
PSV-AD-150-Q24IVS FAQ
  • 1. How to order PSV-AD-150-Q24IVS on Heisener?
  • 3. Are the PSV-AD-150-Q24IVS price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PSV-AD-150-Q24IVS?
PSV-AD-150-Q24IVS 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。