购买 PSMN6R9-100YSFX | PSMN6R9-100YSFX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PSMN6R9-100YSFX
PSMN6R9-100YSFX
PSMN6R9-100YSFX
仅供参考
零件编号 PSMN6R9-100YSFX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 MOSFET N-CH 100V 100A LFPAK56
送货服务
PSMN6R9-100YSFX参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C100A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id-
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs50.3 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds-
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)238W
Rds On(Max)@ Id,Vgs-
工作温度175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包LFPAK56, Power-SO8
包/箱SC-100, SOT-669
PSMN6R9-100YSFX Packaging
Insepction
PSMN6R9-100YSFX FAQ
  • 1. How to order PSMN6R9-100YSFX on Heisener?
  • 3. Are the PSMN6R9-100YSFX price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PSMN6R9-100YSFX?
PSMN6R9-100YSFX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。