购买 PSMN1R8-30MLHX | PSMN1R8-30MLHX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PSMN1R8-30MLHX
PSMN1R8-30MLHX
PSMN1R8-30MLHX
仅供参考
零件编号 PSMN1R8-30MLHX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 MOSFET N-CH 30V 150A LFPAK33
送货服务
PSMN1R8-30MLHX参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)30 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C150A (Ta)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.2V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs58 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds3125 pF @ 15 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)106W (Ta)
Rds On(Max)@ Id,Vgs2.1mOhm @ 25A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包LFPAK33
包/箱SOT-1210, 8-LFPAK33 (5-Lead)
PSMN1R8-30MLHX Packaging
Insepction
PSMN1R8-30MLHX FAQ
  • 1. How to order PSMN1R8-30MLHX on Heisener?
  • 3. Are the PSMN1R8-30MLHX price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PSMN1R8-30MLHX?
PSMN1R8-30MLHX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。