购买 PSMN045-100HLX | PSMN045-100HLX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PSMN045-100HLX
PSMN045-100HLX
PSMN045-100HLX
仅供参考
零件编号 PSMN045-100HLX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 MOSFET 2N-CH 100V 21A LFPAK56D
送货服务
PSMN045-100HLX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 阵列
封装-
ECAD
系列-
FET类型MOSFET (Metal Oxide)
FET功能Logic Level Gate
漏极到源极电压(Vdss)100V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C21A (Ta)
Rds On(Max)@ Id,Vgs42mOhm @ 5A, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.1V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs18.5nC @ 5V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2152pF @ 25V
力量 - 最大53W (Ta)
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOT-1205, 8-LFPAK56
供应商设备包LFPAK56D
PSMN045-100HLX Packaging
Insepction
PSMN045-100HLX FAQ
  • 1. How to order PSMN045-100HLX on Heisener?
  • 3. Are the PSMN045-100HLX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PSMN045-100HLX?
PSMN045-100HLX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。