购买 PSMN014-60HSX | PSMN014-60HSX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PSMN014-60HSX
PSMN014-60HSX
PSMN014-60HSX
仅供参考
零件编号 PSMN014-60HSX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 MOSFET 2N-CH 60V 30A LFPAK56D
送货服务
PSMN014-60HSX参数
系列-
FET类型MOSFET (Metal Oxide)
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)60V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C30A (Ta)
Rds On(Max)@ Id,Vgs14mOhm @ 10A, 10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs23.6nC @ 10V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1578pF @ 25V
力量 - 最大53W (Ta)
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOT-1205, 8-LFPAK56
供应商设备包LFPAK56D
PSMN014-60HSX Packaging
Insepction
PSMN014-60HSX FAQ
  • 1. How to order PSMN014-60HSX on Heisener?
  • 3. Are the PSMN014-60HSX price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PSMN014-60HSX?
PSMN014-60HSX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。