购买 PSMN011-60HLX | PSMN011-60HLX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PSMN011-60HLX
PSMN011-60HLX
PSMN011-60HLX
仅供参考
零件编号 PSMN011-60HLX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 MOSFET 2N-CH 60V 35A LFPAK56D
送货服务
PSMN011-60HLX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 阵列
封装-
ECAD
系列-
FET类型MOSFET (Metal Oxide)
FET功能Logic Level Gate
漏极到源极电压(Vdss)60V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C35A (Ta)
Rds On(Max)@ Id,Vgs10.7mOhm @ 15A, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.1V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs24.5nC @ 5V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds3470pF @ 25V
力量 - 最大68W (Ta)
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOT-1205, 8-LFPAK56
供应商设备包LFPAK56D
PSMN011-60HLX Packaging
Insepction
PSMN011-60HLX FAQ
  • 1. How to order PSMN011-60HLX on Heisener?
  • 3. Are the PSMN011-60HLX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PSMN011-60HLX?
PSMN011-60HLX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。