购买 PRHMB100W6 | PRHMB100W6数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PRHMB100W6
PRHMB100W6
PRHMB100W6
仅供参考
零件编号 PRHMB100W6
制造商 KYOCERA AVX
描述 IGBT MODULE, 1IN1, BRAKE CHOPPER
数据表
封装 -
ECAD
库存 30 piece(s)
送货服务
PRHMB100W6参数
制造商KYOCERA AVX
类别分立半导体产品 - 晶体管 - IGBT - 模块
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型-
组态Single
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)100 A
力量 - 最大320 W
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.95V @ 15V, 100A
电流 - 收集器截止(最大)1 mA
输入电容(Cies)@ Vce8500 pF @ 25 V
输入Standard
NTC热敏电阻No
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包Module
PRHMB100W6 Packaging
Insepction
PRHMB100W6 FAQ
  • 1. How to order PRHMB100W6 on Heisener?
  • 3. Are the PRHMB100W6 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PRHMB100W6?
PRHMB100W6 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。