购买 PNU65010EPX | PNU65010EPX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
PNU65010EPX
PNU65010EPX
PNU65010EPX
仅供参考
零件编号 PNU65010EPX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 PNU65010EP/SOD128/FLATPOWER
送货服务
PNU65010EPX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)650 V
电流 - 平均整流(Io)1A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.2 V @ 1 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)85 ns
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 650 V
电容@ Vr,F11pF @ 4V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-128
供应商设备包SOD-128/CFP5
工作温度 - 结175°C
PNU65010EPX Packaging
Insepction
PNU65010EPX FAQ
  • 1. How to order PNU65010EPX on Heisener?
  • 3. Are the PNU65010EPX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of PNU65010EPX?
PNU65010EPX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。